29 Kasım 2014 Cumartesi

TEB İcat Çıkar 2014 Başvuruları.. !!!


Türk Ekonomi Bankası tarafından her yıl düzenlenen " İcat Çıkar..!! " yarışması bu yıl için de başvuruları almaya başladı..

TEB İcat Çıkar yarışması artık 3 farklı türde katılıma imkan tanıyor..  Bu kategorilere, üniversite öğrencisi/yeni mezun, TEB müşterisi ve teknolojik girişimci türlerinde başvuru yapılabiliyor. TEB tarafından her yıl düzenlenen " icat çıkar " yarışmasıyla banka, sektöründe fark oluşturmak ve bankacılık/finans alanında inovasyon kültürünün gelişmesini amaçlıyor..

TEB İcat Çıkar yarışması web sitesinde ise yarışma hakkında şu açıklamalar yer alıyor : " Bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikirlerin var. Ya da teknolojik girişim projelerin var. O zaman hiç durma sen de İcat Çıkar. TEB Akıl Fikir Yarışması ile bilgini, emeğini ve hayallerini gerçek bir başarıya dönüştürebilir ve ödüller kazanabilirsin."TEB İcat Çıkar yarışması 2014 başvurusu için http://www.icatcikar.com/ web sitesi aracılığıyla detaylı bilgi alabilir ve yarışmaya başvurabilirsiniz..