6 Eylül 2015 Pazar

Güzel Bir E-Öğrenme Ortamı | Netsis E-Learning


Gün geçtikçe ilerleyen bilgisayar teknolojisi ile birlikte; üretim planlama, finansal yönetim, insan kaynakları yönetimi, satınalma faaliyetleri gibi bir çok alanda geliştirilen ERP çözümleri sayesinde artık zaman ve verimlilik gibi çok sayıda avantaj sağlandığı malum.

e-öğrenme


Şimdiye kadar herhangi bir ERP programı kullanmış olanlar durumu daha iyi bilirler. ERP'lerin genel anlamda çalışma mantığı üç aşağı beş yukarı aynıdır diyebiliriz. Ancak buna rağmen daha önce başka bir program kullanmış dahi olsak yeni bir program kullanmaya başlamışsak birkaç gün ister istemez yabancılık çekeceğimiz aşikar. Daha önceden herhangi bir ERP yazılımı kullanmış olalım ya da daha önce hiç ERP yazılımı deneyimimiz olmasın her iki durumda da çevrimiçi öğrenme ortamı sunulmuşsa bu bize çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bir dönem bir fabrikada muhasebe müdürlüğü görevindeyken, daha önceleri bir çok muhasebe yazılımı kullanmış olmama rağmen hiç kullanmadığım Netsis programını kullanmak durumunda kalmıştım. 2-3 gün içerisinde programın büyük çoğunluğunu kurcalaya kurcalaya öğrenme imkanı buldum. Bu süreçte internetten yapmış olduğum çok sayıda araştırma olmuştu ve en çok dikkatimi çeken ve programda uzmanlaşmamı sağlayan ise Netsis tarafından oluşturulmuş e-öğrenme ortamı olmuştu.

Netsis tarafından sesli olarak oluşturulmuş ve programdaki her ekranın en ince ayrıntısına kadar anlatılmış olan bu online öğrenme ortamında programın tamamını ekranda görebiliyor ve istediğiniz alana (örneğin fatura/cari kod gibi) tıklayarak bu öğrenme ortamından rahatça faydalanabiliyorsunuz.

Netsis e-öğrenme ortamını görmek ve bu güzel ortamı keşfetmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Şimdiden iyi eğitimler..!


0 yorum:

Yorum Gönder