16 Şubat 2016 Salı

Dünya Melek Yatırım Forumu'na Bu Yıl İstanbul Evsahipliği Yapıyor!


Duyduk duymadık demeyin, vay benim haberim olmadı, keşke haberim olsaydı gibi bahaneler üretmeyin benden söylemesi hala haberi olmayan varsa; Dünya Melek Yatırım Forumu bu yıl İstanbul'da gerçekleştiriliyor.

Dünya Melek Yatırım Forumu İstanbul


Kendisini uzun zamandır kitaplarından, kimi zaman dergi yazılarından, televizyondan takip ettiğim ve ülkemiz için çok faydalı işler çıkaran değerli insan Baybars Altuntaş'ın da önemli katkılarıyla gerçekleşecek olan etkinlik, 22-23 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak.

Dünyanın dört bir yanından melek yatırımcılar İstanbul'da girişimcilerle buluşacak. Böylelikle; dünyanın çok farklı yerlerinden gelen girişimciler, global melek yatırımcıların karşısına çıkacak ve çok önemli fırsatlar doğacak.

Aynı akşam düzenlenecek olan Gala Yemeğinde TBAA Güney Doğu Avrupa Melek Yatırımcılık Mükemmellik Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Bütün bunlarla birlikte, Melek Yatırım Platformu'nda yer alan bilgiye göre; Forum’un ikinci gününde ise Borsa İstanbul’un o günkü açılış gongu için GBAN Başkanı Jonathan Ortmans ve bölgesel melek yatırım ticaret örgütlerinin temsilcileri Borsa İstanbul’da hazır bulunacak. Global melek yatırımcılığın 2025 vizyonunun tartışılacağı panelle devam edecek olan program, öğleden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent’in ziyareti ve ardından global melek yatırımcılık eğitimi ile sona erecek.

Gerçekleştirilecek etkinlikler ve işbirlikleri ile birlikte, ülkemizin çok büyük kazanım sağlayacağı ve özellikle bu kazanımlarla birlikte, dünyanın dikkatinin İstanbul'da olması, İstanbul isminin uluslar arası alanda ön plana çıkması bekleniyor.


Bu yıl İstanbul'da gerçekleşecek olan Dünya Melek Yatırım Forumu katılımcıları ve programa ait detaylar için; http://www.wbaf2016.org internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder