23 Şubat 2016 Salı

İyi Bir Yaşam için Kaliteli Ürünler: Oriflame!


Tüm Takipçilerime/Okurlarıma Yeniden Merhaba!

Siz değerli blog okuyucularım için hazırlamış olduğum, çok faydalı olduğunu düşündüğüm bir yazı ile yine sizlerleyim.

Tükettiğimiz gıdaların ve A'dan Z'ye hemen her türlü tüketim ürünlerinin yüksek seviyede sorunlarla dolu olduğu günümüzde; hem insanların ciddi gelirler elde ettiği, hem de sağlığa ve kaliteye yönelik olan network marketing firmalarını incelemekteydim ki uzun süredir varlığından haberdar olduğum Oriflame ile çok daha yakından tanışma fırsatı bulmuş oldum.

Oriflame


Sağlığa ve kaliteli güzel bir yaşama yönelik ürünlerin, her geçen gün daha da öneminin arttığı şu zamanlarda, uzun süredir Oriflame ile ilgilenen bir yakınım vasıtası ile tanışmış oldum.

Uzun zamandır ismini bildiğim Oriflame firmasını sizler için çok detaylı bir şekilde inceleme fırsatı buldum. Oriflame ile ilgili olarak dinlediğim onlarca insanla da tanışmış oldum böylelikle ve ayrıca detaylı bir şekilde araştırdım.

Oriflame, 1967 yılında İsveç'te kurulmuş olan ve dünya genelinde milyonlarca bağımsız çalışana sahip kozmetik şirketi ve firma Türkiye'ye ise 1992 yılında giriş yapmış.

Tüm dünyada önemli bir yere sahip olan Oriflame, Türkiye'de de ciddi bir pazar payına sahip ve bu oran her geçen gün hızla artıyor. Hızla ilerleyişini sürdüren firma, ürünleri ile kitlelerin kozmetik ihtiyaçlarına önemli oranda cevap veriyor.

Kimi firmalardaki yapay ve sağlığa zararlı ürünlerin aksine, Oriflame ürünleri son derece kaliteli ve güvenilir diyebilirim. Parfüm, krem çeşitleri gibi çok sayıda ürününü bizzat denedim ve yıllardır firmada bağımsız temsilci konumunda olanları da en ince detaylarına kadar soru yağmuruna tuttum. Tıpkı benim memnun olduğum gibi onlar da ürünlerden ve ayrıca Oriflame sisteminden çok memnunlar.

Öyle ki yıllardır bu sistemin içerisinde olan kişiler, keşke çok önceleri böylesi güzel bir yapının içerisinde yer alsaydım. Sözleri ile sistemi geç tanıdıkları için pişman vaziyetteler.

Oriflame ürünlerini araştırdığımda, çok sayıda network marketing firmasındakilerin aksine, firma; ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor ve kaynağı belirsiz, sağlığa zararlı maddeleri ürünlerinde kullanmıyor. Bu anlamda Oriflame, kalite yönetimine de ciddi önem veriyor.

Ürünlere gelecek olursak; bay-bayan cilt bakım ürünlerinden, parfüm çeşitlerine, wellness ürünlerinden saç bakım ürünlerine ve erkekler için tıraş ve sonrası ürünlerine kadar çok önemli ürün yelpazesine sahip.

Kullananların - ben dahil - memnun kaldığı ürünler ise doğrudan satış yöntemi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Gayet başarılı diyebileceğim doğrudan satış sistemi ise kendi içerisinde çok cazip fiyatlar, kampanyalar ve ödüller barındırıyor.

Ücretsiz üye olunarak, %30 gibi cazip bir indirim oranıyla ürünlere sahip olabileceğiniz doğrudan satış sistemi, çok sayıda fırsatlar sunuyor.

Ücretsiz üyelikle birlikte en büyük avantajlardan birisi de diğer bazı network marketing sistemlerindeki gibi aylık ya da belli sürelerde zorunlu olarak belli oran ya da tutarda ürün alma/satma gibi bir durumun olmaması.

Ürün almak ya da satmak zorunluluğu bulunmayan sisteme ücretsiz üye olunması ile birlikte, kendi adınıza ürün alıp satabileceğiniz gibi, etrafınızdakilerin sipariş vermesi ile de sisteme aktif olarak dahil olabiliyorsunuz. Üstelik zaten aylık olarak marketlerden temin ettiğimiz ürünleri - hatta çok daha kalitelisi - %30 gibi güzel bir indirimle alabiliyoruz. Aynı zamanda tahmin edeceğiniz üzere, sattığımız ürünlerden %30 da kar elde ettiğimiz anlamına geliyor bu durum.

Hal böyleyken ve zaten aylık dışarıdan bu alışverişimizi yapıyorken, çok daha cazip fiyatlara kaliteli ürünlere sahip olmamız mümkünken ve ürün alma satma gibi zorlayıcı bir durum da bulunmaması nedeniyle sisteme dahil olmak gayet akıllıca diyebilirim ki ben bizzat bu yolu tercih edenlerdenim. Ürünleri de kullanmakla birlikte daha da arttı ürünlere olan ilgilerim.

Sisteme dahil olduktan sonra, "alırken kazanmak" denilen olayı yaşamakla birlikte - %30 indirimli - ayrıca sıfır risk ve sermayesiz olarak yapabileceğiniz ve miras bırakabileceğiniz bir işe de adım atmış oluyorsunuz aslında. İstediğiniz zaman alışveriş yapabileceğiniz güzel bir sisteme sıfır risk ve sermayesiz bir şekilde dahil olmak, 21 gün vadeli olarak alışveriş yapmak, bütün bunların yanında %30 kazançla birlikte, kazandığınız puanlar ve iskontolar, zamanla kazandığınız sürpriz hediyeler, ilerledikçe tarafınıza sağlanan düzenli gelir ve başarınız karşılığında ödenen nakit hediyeler, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler..

Tamamını anlatmanın bir blog yazısına sığmayacak kadar fazla olan Oriflame ürünleri ve sistemini daha iyi tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilir ya da Oriflame resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Gerçekten risksiz ve sermayesiz olduğu kadar, zaten aylık olarak ihtiyacımız olan ürünlere %30 indirimle sahip olabiliyoruz. Bana bu sistemle ilgili daha detaylı bilgi verebilir misiniz ? Diyenlerdenseniz onun için de buraya tıklayarak, benle iletişime geçebilirsiniz.Not: Oriflame ürünleri doğrudan satış sistemi ile satılmaktadır. Burada sadece sistemin işleyişine dair bilgi verilmesi amaçlanmıştır ve bu web sitesi aracılığıyla ürün satışı gibi bir durum söz konusu değildir. Ürün almak için Oriflame resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder