12 Ekim 2016 Çarşamba

Dijital Pazarlamanın Profesyonelleri Digitalzone'16 Konferansında!

Günümüzde pazarlama konusu ele alındığında, hiç şüphesiz gelişen teknoloji artık çok farklı ve yüksek etkileşimli pazarlama türlerini de beraberinde getirdi ve bu yüksek etkileşimli pazarlama türünün ölçülebilirliğinin avantajları dijital pazarlamayı daha da cazip kılarak epeyce popülerleştirdi.

Tüm dünyada yakından takip edilen dijital pazarlama ile ilgili, sizlere önemli bir haberim var; sonra yok efendim vay ben duymadım, vay bana neden söylemedin demeyin... :)


Tam olarak neden mi bahsediyorum ?


Dijital pazarlama konusunda dünyaca ünlü, yerli/yabancı önemli isimlerin konuşacağı ve bizzat katılacağım Digitalzone'16 Konferansı'ndan bahsediyorum.Digitalzone
Digitalzone'16

Bu yıl 4.sü düzenlenecek olan ve önceki etkinliklerde SEOzone adıyla gerçekleştirilen etkinlik, bu yıl Digitalzone ismi ve konsepti ile Doğu Avrupa'nın en büyük dijital pazarlama konferansı olmasıyla adından sıkça bahsettiriyor.


21-22 Ekim'de Rodisson Blu Hotel, Şişli'de gerçekleştirilecek olan Digitalzone'16 Konferansı konuşmacılarından bazıları ise şöyle;   • Google İsviçre'de webmaster trend analisti olarak çalışan; Gary ILLYES,
  • Backlinko kurucusu ve CEO'su Brian DEAN,
  • SEOzeo kurucusu (etkinlik organizatörü) Yiğit KONUR,
  • Huffington Post yazarı ve aynı zamanda bağımsız bir SEO danışmanı olan Judith LEVIS,
  • Hepsiburada.com'dan Okan KORTAN,
  • n11.com'dan Uğur ESKİCİ

Önemli network fırsatı sunan ve konuşmacılarından bazılarını yukarıda yazdığım Digitalzone'16 Konferansı'nda ilk gün simultane çeviri de olacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için; zeo.org/digitalzone bağlantısını takip edebilir, geçen yılki etkinlik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


2 yorum: