17 Ekim 2016 Pazartesi

Rand Fishkin Digitalzone'da


En doğru bilgilere ulaşılmak ve insanlara fayda sağlarken bir yandan da gelir elde etmenize olanak tanıyan internet ortamında, diğer siteler ile rekabet içerisine girebilmeniz için, Google sıralamalarındaki yeriniz son derece önemlidir. Her zaman üst sıralarda yer almak ve gün içerisinde binlerce kişiye hizmet sunabilmek için ise, internet sitenizde belirli SEO çalışmalarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bu çalışmalar için ülkemizde onlarca firma bulunmaktadır. Firma sayısı her geçen gün artarken, her firmanın takip ettiği kilit isimlerin başında ise Rand Fishkin gelmektedir.

Yapmış olduğu SEO çalışmaları ile adeta istatistikleri alt üst eden SEO uzmanı, 21 Ekim tarihinde Digitalzone etkinliğinde yerini alacaktır. Ülkemizde SEO çalışmaları yapan ve bu sektöre gönül vermiş kişilerin merakla beklediği bu etkinliğe günler kalmışken, Rand Fishkin’in konferans konusu da belirlendi. Ünlü SEO uzmanı, Google’ı Anlamak isimli konferansını yapacak. Ayrıca bu konferans sırasında, online bir şekilde SEO çalışmalarının nasıl yapılması gerektiğini ve çalışmalar sırasında da en sık yapılan hataları uygulamalı olarak siz değerli katılımcılara gösterecektir. Bilindiği üzere, internet sitesi kurarak ek gelir sağlamak, son derece popüler bir kazanç kapısıdır. Fakat bu sektöre girilirken en doğru yol seçilmeli ve kaliteli bir şekilde hizmet sunulmalıdır. Çok farklı algoritmalar kullanarak internet sitelerine hak ettiği değeri veren Google ise, sanıldığı kadar kolay bir şekilde sizleri üst sıralara taşımayacaktır. Bundan dolayı, işi ustalarından öğrenmeli ve Digitalzone etkinliğinden de en yüksek faydayı elde etmelisiniz.


Binlerce kişinin yazılarını merakla beklediği Rand Fishkin, takipçilerine sürekli olarak araştırmalarını ve SEO işlemlerini hiçbir zaman aceleci bir şekilde gerçekleştirmemelerini tavsiye etmektedir. İnternet üzerinde birçok makalesini okumanıza rağmen, uygulama konusunda zorlandığınız çalışmalarını, birebir olarak sizlere gösterecektir. ZEO’nun düzenlediği bu etkinlikte yerini ayırtmak ve Şişli’de olacak bu konferansın gününü beklemek isteyen kişiler vakit kaybetmemeli ve çok ucuz rakamlar ile satılan katılım biletlerini ZEO aracılığı ile en kısa sürede temin etmelidir.


0 yorum:

Yorum Gönder