23 Ekim 2016 Pazar

SEO Uzmanı Önemli İsimlerin Katıldığı Digitalzone'da B.P. Olarak Yer Aldım :)


digitalzone
Digitalzone

SEO Uzmanı dünyaca ünlü konuşmacıların katılımıyla 21-22 Ekim'de gerçekleşecek olan Digitalzone16 etkinliğiyle ilgili gerekli bilgileri daha önce buradan sizlerle paylaşmıştım.

Önceleri SEOzone ismiyle gerçekleştirilen etkinlik bu yıl, Digitalzone ismi ile gerçekleştirildi ve bu sayede yeni formatıyla SEO ile birlikte yelpazeyi genişleterek, gördüğüm kadarıyla Dijital Pazarlama konularına da eğilmiş olması etkinliğe ayrı bir zenginlik kattı.

İlk gününe katıldığım Digitalzone konferansı ile birlikte, daha önce katılımcı bilgilerini buradan paylaştığım, önemli isimlerle yakından tanışma fırsatı da oluştu.

Uluslararası SEO Uzmanı isimlerin yer aldığı etkinlikte, konuşmacılar kadar sunumlar da gayet kaliteliydi. En önemlisi de SEO teknikleri yanısıra, SEO için uygulamalı örneklerin olması katılımcılar için faydalı oldu.

digitalzone blog partner
Blog PartnerTüm bu güzel haberlerle birlikte, Digitalzone konferansında, AERDOGAN.NET Blog Partnerleri arasında yerini aldı.

Uluslararası SEO Uzmanı isimlerin katıldığı etkinliğe dair notlarımı, etkinlik görsellerini daha sonra buradan sizlerle paylaşacağım. 

Şimdilik kalın sağlıcakla,

Ahmet ERDOĞAN
2 yorum:

 1. Sizleri çok çok tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.
  Sayenizde çok değerli bilgilere ve samimi yazılarınıza bir tıkla ulaşabiliyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Derviş Bey, faydalı olabiliyorsak ne mutlu...

   Sil