3 Aralık 2016 Cumartesi

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Fragmanı ve Trend Aramalar Üzerine Notlar

Kiralık Aşk izle, Kiralık Aşk Star, Kiralık Aşk Son Bölüm Fragman, Kiralık Aşk Sezon Finali, Kiralık Aşk Bölüm Fragmanı, Kiralık Aşk Haberleri, Dizi Fragmanları


Kiralık Aşk dizisi youtube ve google aramaları üzerine bir yazı...


kiralık aşk


Beni yakından tanıyanlar iyi bilirler, kişisel olarak pek fazla dizi seven birisi değilim. Ancak seo uzmanı bir çok kişinin keyifle takip ettiği arama motoru trendlerine bakarken gözüme uzun zamandır takılan Kiralık Aşk dizisine olan aramalar dikkatimi çekmişti ve ne zamandır Kiralık Aşk ile ilgili aramalara değinmek istiyordum, ne diyelim kısmet bugüneymiş...

Her ne kadar dizi sevmesem de ülkemizde dizilerin sıkı takipçisi önemli bir kitlenin olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Hatta öyle ki Türk dizilerinin ünü sınırlarımızı aşarak diğer farklı ülkelere çoktaaan ulaştı.

Google arama trendlerine şöyle bir göz attığımızda, en popüler aramalar arasında yer alan dizilerden birisi Kiralık Aşk.

Başrol oyuncuları arasında; Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir, Onur Büyüktopçu gibi oyuncuların yer aldığı romantik komedi türündeki kiralık aşk dizisine olan ilgi arama trendlerine de yansımış durumda görünüyor.

Kiralık Aşk Fragmanları da epeyce aranıyor. Öyle ki youtube üzerinde 1 gün önce yayınlanan Kiralık Aşk son bölüm fragmanı an itibariyle; 683.766 kez görüntülenmiş.

Fragmanı yapım şirketi tarafından youtube üzerinden paylaşılan Kiralık aşk dizisi yeni bölümü ise cuma akşamı saat: 20.00'da Star tv'de olacak.

Youtube trend aramalara baktığımda, Türkiye'de son 24 saat içerisinde en popüler arama olarak; Kiralık Aşk 64. Bölüm Fragman yer alıyor.

Kiralık Aşk dizisi youtube'da son 24 saatte bu kadar trend olmuşken, bir de google arama trendlerindeki durumuna bakalım.
Google trends arama grafiğinde kiralık aşk için bölgeye göre durumlar yukarıdaki gibi, ilk sırada elbette Türkiye yer alıyor ve Azerbaycan, Kıbrıs, Suudi Arabistan olarak liste devam ediyor...

Sevilen dizilerin internet teknolojisi sayesinde sınırları aşması artık çok daha kolay gerçekleşiyor. 

Kiralık Aşk gibi çok sayıda Türk dizisi izlenme oranlarındaki yükselişini google arama trendlerinde de göstermeye devam ediyor.

Kimi dizilerimiz Arap ülkelerine satılırken, kimi diziler de satılmasa dahi arama motorlarındaki popülerliğini koruyor.

0 yorum:

Yorum Gönder