6 Ağustos 2017 Pazar

Aydınlı Tostçunun Reklamı İnternet Alemini Salladı!


Aydın'da faaliyet gösteren tost büfesi Harbi Lezzet'in profesyonel reklam filmi adeta internet alemini salladı.


Paris'de bir kafede başlayan reklam filminin hikayesi ise gayet güzel kurgulanmış.
Coşkun Abi karakteri, kafede otururken önüne gelen Fransız usulü yiyecekten tatmin olmayınca, Aydın'daki tostçu Cengiz'i arar ve keyifli hikaye burada başlar.

Tostçu Cengiz ile gerçekleştirdikleri bazlamalı tost muhabbeti Coşkun Abi'nin adeta Türkiye'ye ışınlanması ile devam eder..

aydinli tostcu reklami


Paris-İstanbul uçağı ile Türkiye'ye gelirken paraşütle Aydın'daki tost büfesine inmesi ile bu kez telefondaki muhabbet yüz yüze devam eder. Paris-İstanbul uçağının pilotunu rehin alıp Aydın üzerinden geçirten Coşkun karakteri tam tostuna kavuşacakken polis baskın yapar ve kurşunlara aldırmadan tutkunu olduğu tostunu yemek için elinden geleni yapar.

Harbi Lezzet'in dün facebook ve youtube kanalından paylaştığı reklam filmi için marka; Türkiye'nin ilk profesyonel tost reklam filmi olduğunu belirtiyor.

Henüz reklam filmini izlemeyenlerdenseniz, aşağıdan bu keyifli reklamı izleyebilirsiniz.


1 yorum:

  1. Muhteşem bir reklam olmuş hem gayet esprili hem de kaliteli. Bu arada web sitenizin yeni tasarımı çok hoş olmuş, dijital dünyaya dair paylaşımlarınız çok güzel, başarılarınızın artarak devamını dileriz Ahmet Bey. Teşekkürler...

    YanıtlaSil