14 Ekim 2017 Cumartesi

Kayseri Kitap Fuarı'nda Buluşalım!


Bugünün içeriği; kitaplarla arası iyi olan, okumayı seven, kitapkurdu takipçilerim için bir etkinlik haberi...


Kayseri Kitap Fuarı Açıldı!Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarının bugün (14 Ekim 2017) ilk günüydü. Geçtiğimiz yıllarda da kitap fuarlarına ev sahipliği yapan şehrimizde, bu yılki kitap fuarına ilk gününde ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.

Kayseri Kitap Fuarı 2017


14-22 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek Kayseri Kitap Fuarı'nda yazarlar kitaplarını imzalarken, aynı zamanda herkesin tanıdığı; İlber Ortaylı, Canan Karatay, Üstün Dökmen gibi onlarca ünlü isim de konferans ve söyleşilerle Kayseri'de olacak.Kayseri Kitap Fuarı, 14-22 Ekim 2017 tarihlerinde, 10.00 ile 21.00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor. İlk gün İclal Aydın'ın söyleşisine katıldığım etkinlikle ilgili, gün gün hangi yazarın hangi saatte fuarda yer alacağına dair detaylara aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

Bugün ilk günü olan kitap fuarında, tam 3 saatin üzerinde vakit geçirdim, çok sayıda kitap inceledim ve 4 adet kitap aldım. Kitap fiyatları normal fiyatlarının altında ve fiyatlar gayet uygun diyebilirim.

Katılımın ücretsiz olduğu Kayseri Kitap Fuarı'nı ziyaret etmenizi kesinlikle öneririm.


Kayseri Kitap Fuarı tarih ve saatleri0 yorum:

Yorum Gönder