16 Aralık 2019 Pazartesi

ILAC Dil Okulları Hakkında BilgiSon yıllarda Kanada Ilac International Dil Okulu yani International Language Academy Of Canada ülkemizde ciddi bir ilgi görmeye başladı. Türkiye'den çok sayıda öğrenci bu okulda eğitim almak istiyor ve dolayısıyla rotasını Kanada'ya çevirmeyi planlıyor. Söz konusu eğitim kurumunun ülkenin en prestijli ve en büyük yabancı dil okullarından biri olduğunu belirtelim. Her  yıl 75'ten fazla ülkenin gençleri bu okulda eğitim almak için kayıt yaptırıyor.  Artık Türkiye de bu ülkeler arasında yer alıyor.
Oldukça başarılı bir eğitim programına sahip olan ILAC dil okulları haftada 30 ya da 38 saat yabancı dil eğitimi alınabilen eğitim kurumlarından biridir. Okullarda yabancı dil eğitimi almak için Kanada'da lise eğitimi almış olmanız gerekmiyor. Bu gençler için de pathway isimli bir program hazırlanıyor ve bu program kapsamında yabancı dil eğitimi rahatlıkla verilebiliyor. Her yıl 14 binden fazla öğrencinin tercih ettiği ve okulun çok sayıda ödüle sahip olduğunu da bilmeyenler için aktaralım. Eğitimdeki başarısı ile kazandığı ödüllere sürekli olarak yenilerini eklemeye devam ediyor.

ingilizce eğitimi
 
ILAC Dil Okullarının Sunduğu Avantajlar
Farklı milletlerden öğrencilerle tanışma şansı sunan bu eğitim kurumu son derece güzel bir kampüse sahip olmasıyla da gençleri cezbetmeyi başarıyor. Aynı zamanda öğrencilerin sınıflara yerleştirilmesi esnasında yabancı dil bilgisi seviyeleri dikkate alınıyor. Bununla birlikte öğrencinin yaşı, profili  ve hangi milletten olduğuna da dikkat ediliyor. Öğrencilere ücretsiz olarak internet erişimi sunuluyor olduğu da doğrudur. Eğitim kurumunda 17 yabancı dil seviyesi bulunuyor. Bunlar;
  • 1-3 başlangıç
  • 4-5 orta altı
  • 6-7 orta
  • 8-9 orta üstü
  • 10-11 ileri altı
  • 12-13 ileri
  • 14-15 ileri üstü
  • 16-17 yeterlik
Elbette okulda iş İngilizcesi eğitimi de alabiliyorsunuz.  Eğer bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz ICES Turkey  internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Okulda dil eğitimi almakla ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını detaylı bir şekilde bulabileceğiniz platformlardan biridir. Bu sitede ülkede konaklama seçenekleri ile ilgili de bilgi aktarılıyor ve böylelikle hangi ortamlarda konaklayabileceğiniz konusunda da fikir sahibi olabiliyorsunuz.


 

0 yorum:

Yorum Gönder