Hakkımda


SEO Uzmanı Ahmet Erdoğan kişisel blog sayfasına hoş geldiniz!

Klasik öz geçmişimi özetleyecek olursam; 1985 Kayseri doğumluyum. İşletme Fakültesi mezunuyum ve İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimi almış bulunuyorum. SEO Uzmanı olarak freelance keyifli seo çalışmaları yapıyorum. Yazılım sektöründe çalışıyorum ve işimi seviyorum.

SEO Uzmanı


Kişisel ilgi alanlarım olan; SEO, Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi, bunun yanı sıra hayata dair yazmak istediklerimi sizlerle paylaşmak için oluşturduğum kişisel blog sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

SEO Danışmanlığı, SEO Çalışması, Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi konularından büyük keyif alıyorum.

Diğer taraftan bu konulara internette şöyle bir göz gezdirildiğinde; zaman zaman, SEO Çalışması ile ilgili çok fazla bilgisi olmayan ancak seo uzmanı diye adlandırılan kişilere rastlıyoruz.

Buradaki amacım, ilk olarak; epeyce uzun bir süredir kişisel olarak üzerinde emek/zaman harcadığım SEO konusunda bu blog ile insanlara fayda sağlayabilmektir diyebilirim.

SEO konusunda çalışmaya başlamadan önce, iyi bir araştırma yaparak, gerçekten işin ehli olan SEO Uzmanları ile çalışmaya dikkat etmenizi tavsiye ederim.

SEO, Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi gibi konularda, bana iletişim kısmından çekinmeden yazabilirsiniz!

Saygılarımla,

Ahmet ERDOĞAN
SEO - Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi